Zadzwoń: (56) 683 96 70

O NAS

O NAS

Nasza firma powstała w 1985 roku. Zajmujemy się produkcją wyposażenia dla gastronomii, masarń, ubojni ze stali nierdzewnej między innymi: wieże parzelnicze, kolumny parzelnicze, wózki wędzarnicze, różnego typu formy do szynek, formy do pieczeni, odwodnienia liniowe, stoły rozbiorowe, meble, blaty, obcinacze , nadziewarki, wózki do transportu mięsa, haki, sterylizatory.

Wykonujemy balustrady i poręcze dla Klientów instytucjonalnych jak też Klientów indywidualnych. W naszej ofercie posiadamy balustrady ze stali nierdzewnych, z dodatkiem drewna, z wypełnieniami tradycyjnymi i szkłem. Realizujemy indywidualne projekty. Pomagamy w doborze wzoru i typu konstrukcji.

Naszym klientom oferujemy profesjonalną obsługę, posiadamy długoletnie doświadczenie w dziedzinie obróbki stali nierdzewnych, kadrę o wysokich kwalifikacjach, oraz maszyny i urządzenia pozwalające uzyskać wysoką jakość obróbki.

Podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń. Chętnie nawiążemy współpracę w zakresie wykonania konstrukcji oraz elementów ze stali nierdzewnych.

Drogi Kliencie sprawdź nas! Zaskoczymy Cię naszą ofertą cenową, jakością i profesjonalną obsługą!

Zapraszamy Zespół Z.P.-H. DANSTAL

Odwiedza nas

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.